ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' ΦΑΣΗΣ-ΟΜΙΛΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ Α’ΦΑΣΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 3 on 3 EΡΕΤΡΙΑΣ

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΙΛΟΣ Α

ΝΙΚΕΣ-ΗΤΤΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΠΙΘΕΣΗ-ΑΜΥΝΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ

1

ΜΑΜΟΥΘ

3-0

6

48-41

+7

2

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2-1

5

47-39

+8

3

ΜΠΙΛΑΛΗΣ

1-2

4

38-35

+3

4

ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ

0-3

3

30-48

-18

           

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΙΛΟΣ Β

ΝΙΚΕΣ-ΗΤΤΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΠΙΘΕΣΗ-ΑΜΥΝΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ

1

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

3-0

6

48-24

+24

2

ΚΑΤΕΒΑΣ

2-1

5

35-34

+1

3

ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΙ

1-2

4

40-44

-4

4

ELITES

0-3

3

24-45

-21

           

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΙΛΟΣ Γ

ΝΙΚΕΣ-ΗΤΤΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΠΙΘΕΣΗ-ΑΜΥΝΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ

1

ΠΑΡΑΛΙΕΣ

2-1

5

44-37

+7

2

ΠΟΥΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

2-1

5

38-35

+3

3

93

2-1

5

36-33

+3

4

ΨΑΡΙΑΝΟΣ

0-3

3

29-42

-13

           

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΙΛΟΣ Δ

ΝΙΚΕΣ-ΗΤΤΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΠΙΘΕΣΗ-ΑΜΥΝΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ

1

ΚΟΝΤΟΣ

3-0

6

43-32

+11

2

ΨΩΜΑΣ

2-1

5

45-35

+10

3

FANTASTIC 4

1-2

4

39-41

-2

4

ΣΕΦΕΡΛΗΣ

0-3

3

28-47

-19

           

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΙΛΟΣ Ε

ΝΙΚΕΣ-ΗΤΤΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΠΙΘΕΣΗ-ΑΜΥΝΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ

1

LIONS

3-0

6

48-22

+26

2

KOYΡ.ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ

2-1

5

40-30

+10

3

ΚΟΚΚΑΛΑΣ

1-2

4

34-36

-2

4

ΑΤΕΧΝΟΙ

0-3

3

14-48

-34

           
           

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΙΛΟΣ ΣΤ

ΝΙΚΕΣ-ΗΤΤΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΠΙΘΕΣΗ-ΑΜΥΝΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ

1

CALIFORNIANS

3-0

6

37-8

+29

2

ERETRIA HEATS

2-1

5

24-28

-4

3

MIXAHΛ

1-2

4

20-30

-10

4

CRAZY WATERS

0-3

3

0-15

-15

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 * (ΚΡΙΤΗΡΙΑ : ΠΟΝΤΟΙ – GOAL AVERAGE)

Στις ισοβαθμίες που υπήρξαν έπαιξε ρόλο το μεταξύ τους παιχνίδι και όταν ήταν ισόβαθμοι από άλλο όμιλο με ίδιο goal average έγινε κλήρωση μετά τη λήξη των αγώνων.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΔΙΑΦΟΡΑ

1

CALIFORNIANS

6

+29

2

LIONS

6

+26

3

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

6

+24

4

ΚΟΝΤΟΣ

6

+11

5

ΜΑΜΟΥΘ

6

+7

6

KOYΡ.ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ

5

+10

7

ΨΩΜΑΣ

5

+10

8

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5

+8

9

ΠΑΡΑΛΙΕΣ

5

+7

10

ΠΟΥΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

5

+3

11

93

5

+3

12

ΚΑΤΕΒΑΣ

5

+1

13

ERETRIA HEATS

5

-4

14

ΜΠΙΛΑΛΗΣ

4

+3

15

ΚΟΚΚΑΛΑΣ

4

-2

16

FANTASTIC 4

4

-2

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 –  ΕΝΑ ΚΝΟCKOUT ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΑ 16

 

Α)   CALIFORNIANS – FANTASTIC 4

B)   LIONS – ΚΟΚΚΑΛΑΣ

Γ)   ΠΑΝΤΑΖΗΣ – ΜΠΙΛΑΛΗΣ

Δ)   ΚΟΝΤΟΣ – ΕRETRIA HEATS

E)   MAMOYΘ – ΚΑΤΕΒΑΣ

ΣΤ) ΚΟΥΡ.ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ – 93

Ζ)  ΨΩΜΑΣ – ΠΟΥΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

Η) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΠΑΡΑΛΙΕΣ

 

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΛΗΡΩΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΘΟΥΝ ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ !