ΑΝΔΡΩΝ Α' ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2015-2016



 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2015-16

ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  2015-16

1ος ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

10/10/2015

17:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

65-58

10/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

76-79 

10/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

41-46 

10/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

67-62 

10/10/2015

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

79-75 

10/10/2015

18:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

56-58 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

17/10/2015

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 70-68

17/10/2015

16:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 82-53

17/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

77-63 

17/10/2015

16:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

53-69 

17/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

90-88 

17/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

67-45 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

24/10/2015

17:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

 38-61

24/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

60-84 

24/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

53-66 

24/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

76-64 

24/10/2015

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

71-50 

24/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

75-63 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

31/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

31/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

31/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

31/10/2015

18:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

31/10/2015

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

31/10/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

7/11/2015

18:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 

7/11/2015

15:00

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

7/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

7/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

7/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

7/11/2015

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

14/11/2015

17:30

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

14/11/2015

14:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

14/11/2015

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

14/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

14/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

21/11/2015

17:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

21/11/2015

15:00

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

21/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

21/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

21/11/2015

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

21/11/2015

15:30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

28/11/2015

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

28/11/2015

16:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

28/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

28/11/2015

17:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

28/11/2015

18:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

28/11/2015

15:15

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

5/12/2015

18:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

 

5/12/2015

17:00

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

5/12/2015

14:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

5/12/2015

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

5/12/2015

17:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

5/12/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

12/12/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

12/12/2015

14:30

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

12/12/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

12/12/2015

19:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

12/12/2015

17:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

12/12/2015

15:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

19/12/2015

18:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 

19/12/2015

17:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

19/12/2015

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

19/12/2015

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

18/12/2015

19:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

19/12/2015

15:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

2os ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

9/1/2016

17:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

9/1/2016

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

9/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

9/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

9/1/2016

15:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9/1/2016

17:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

16/1/2016

18:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

16/1/2016

14:30

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

16/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

16/1/2016

16:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

16/1/2016

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

16/1/2016

18:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

23/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

23/1/2016

15:30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

23/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

23/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

23/1/2016

18:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23/1/2016

17:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

30/1/2016

18:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

30/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

30/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

30/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

30/1/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

30/1/2016

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

6/2/2016

17:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

6/2/2016

15:30

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

6/2/2016

17:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

6/2/2016

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

6/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

6/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

13/2/2016

18:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

 

13/2/2016

15:30

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

13/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

13/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

13/2/2016

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

13/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

20/2/2016

17:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

20/2/2016

15:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

20/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

20/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

20/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

20/2/2016

15:30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

27/2/2016

18:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

27/2/2016

14:30

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

27/2/2016

17:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

27/2/2016

17:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

27/2/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

27/2/2016

15:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

5/3/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

5/3/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

5/3/2016

15:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

5/3/2016

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5/3/2016

18:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

5/3/2016

18:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

19/3/2016

18:00

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

 

19/3/2016

14:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

19/3/2016

18:00

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

19/3/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

19/3/2016

17:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

19/3/2016

15:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΚΟΡ

26/3/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 

26/3/2016

17:00

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

26/3/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

26/3/2016

18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

26/3/2016

18:00

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

26/3/2016

14:00

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 

Η τέλεση των παραπάνω  αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12